سوالات متداول

شرکت چیدابست خدمات متنوعی ارائه میدهد که شامل بازدید از پروژه و ارائه مشاوره، طراحی و ایده پردازی به‌صورت دو بعدی و سه بعدی، ارائه انواع نقشه‌های اجرایی و فنی، برآورد زمانی و هزینه اجرایی پروژه، صفر تا صد اجرا و ساخت انواع پروژه‌های ساختمانی، از طراحی تا اجرای دکوراسیون داخلی، بازسازی و ساخت انواع ویلا، طراحی تا اجرای انواع نمای ساختمان، انواع خدمات هوشمندسازی ساختمان، محوطه‌سازی، طراحی تا اجرای انواع کابینت و کمد دیواری و…

بازسازی ساختمان به انواع مختلفی از جمله بازسازی کلی، جزئی، داخلی و خارجی تقسیم‌بندی می‌شود که این موارد شامل بازسازی نمای ساختمان و… می‌شود که در صفحه‌ی بازسازی ساختمان به‌طور کامل به آن پرداخته شده است.

چیدابست با تیم متخصص، توانمند و خلاق خود، با تحلیل دقیق نیازها و خواسته‌های مشتریان، راهکارهایی خلاقانه و عملی برای بهبود فضاهای مورد نظر شما ارائه می‌دهد. همچنین چیدابست کیفیت اجرای پروژه، قیمت گذاری منصفانه، زمان بندی دقیق و پایبندی به آن را متعهد می‌شود.

با افتخار نمونه‌ کارهای چیدابست بخشی از هنر و مهارت و تخصص‌ شرکت چیدابست است که در قالب فعالیت‌ها و پروژه‌های مختلف و با رضایت گسترده‌ی مشتریان به اتمام رسیده است.

هزینه بازسازی ساختمان کاملا به صاحب ملک بستگی دارد. شما بنابر پروژه‌ی خود از بین آیتم‌های مختلف بازسازی ساختمان در چیدابست می‌توانید انتخاب خود را با توجه به میزان بودجه‌ی خود مشخص کنید و بعد از این مرحله، هزینه‌ی نهایی تعیین می‌گردد. مشاوران شرکت چیدابست در این مسیر همراه شما هستند.

این هزینه به عوامل مختلفی مانند متراژ ساختمان، سبک انتخابی دکوراسیون و متریال مورد استفاده بستگی دارد و نمی‌شود قیمت مشخصی تعیین کرد.

مدت زمان اجرای کامل پروژه براساس حجم کار و مکان مورد بازسازی متفاوت است. برای بازسازی‌های جزئی حدوداً یک ماه و برای بازسازی‌های کلی که حجم کاری بالایی دارند ۵ تا ۶ ماه زمان نیاز است.

بستگی به حجم بازسازی دارد. اگر بازسازی حجم کمی داشته باشد نیاز به تخلیه‌ی ساختمان نیست ولی در صورتیکه بازسازی عمیق‌تر و حجم بیشتری داشته باشد نیاز است که در زمان بازسازی ساختمان، ملک تخلیه شود. تخلیه ساختمان باعث می‌شود تا زمان بازسازی کوتاه‌تر شود و تیم اجرایی دچار محدودیت‌های جابه‌جایی وسایل نباشند.

نوسازی ساختمان به فعالیت‌های سطحی و ارزان قیمت مانند انجام کاغذ دیواری یا رنگ‌آمیزی ساختمان و یا تغییرات جزئی گفته می‌شود. اما بازسازی ساختمان به فرآیندهای عمیق‌تر و وسیع‌تر بر روی ساختمان گفته می‌شود که ممکن است زمان و هزینه‌ی بیشتری داشته باشد.

چیدابست با تیم متخصص خود از صفر تا صد مراحل بازسازی ساختمان را به‌عهده می‌گیرد که این مراحل شامل مشاوره با متخصصین، ارائه طراحی دو بعدی و یا سه‌بعدی، دریافت مجوزهای لازم، تخریب بخش‌های مورد نظر و تیغه‌چینی‌های جدید و همچنین انجام تمام مراحل بازسازی تأسیسات، درب و پنجره و اجرای سقف و کف ساختمان و بخش‌های مربوط به کابینت و کمد دیواری و رنگ‌آمیزی و محوطه‌سازی و… را به‌عهده می‌گیرد.

با بررسی نمونه کارها و توجه به رضایت کارفرمایان قبلی، دقت به سابقه‌ کاری شرکت مورد نظر، بررسی برخورداری شرکت از تیم متخصص و همچنین ارائه تضمین خدمات و مشاوره‌ی حضوری با متخصصین می‌توان اطلاعات زیادی از اعتبار شرکت موردنظر به‌دست آورد.

پاسخ خود را پیدا نکرده اید؟
باما در تماس باشید

برآورد قیمت و ثبت درخواست

10% تخفیف

فقط تا ۲۹ روز دیگر!

مشاوره، بازدید رایگان از پروژه بازسازی شما و ۱۰ درصد تخفیف، درصورت ثبت درخواست حداکثر تا پایان ۲۹ روز آینده