chidabest logo

درباره چیدابست | Chidabest

طراحی دکوراسیون تخصص ماست مهارت ماست ازآن شماست

+56 پروژه فعلی

+۱۰ سال سابقه

+۲۰ پروژه شرکتی

+90% جذب رضایت

ارزش‌های چیدابست

هنگامی که شخصی تصمیم به بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی خود میگیرد، در ابتدا همه چیز ساده و راحت به نظر می رسد اما با گذشت اندک زمانی متوجه پیچیدگی های فراوان این حوزه می شوند.

تخریب؛ تاسیسات ، زیرسازی های لازم وخیلی از موارد دیگر تقریبا در ابتدای پروژه مورد توجه همگان قرار نمیگیرد، حال اینکه این موارد از مهمترین اصول برای بازسازی هستن و باید توجه ویژه ای به این اصل داشت.

تنها دلیل تلاش بی‌دریغ ما،

به دست آوردن اعتماد شماست.

بیش از 10 سال تلاش کرده‌ایم و در این سال‌ها، تنها یک چیز برایمان اهمیت داشته: جلب اعتماد و رضایت شما.

یکبار برای همیشه!

طراحی درست و اصولی

بعضی از کارفرماهای محترم به دلیل شرایط مالی محدود از سپردن پروژه به دست شرکت های بازسازی و دکوراسیون داخلی امتناع می کنند اما با توجه به پیشرفت کار و دوباره کاری های فراوان متوجه می شوند که اگر ازابتدای پروژه با یک مجموعه ی حرفه ای و متعهد پروژه ی خود را پیش می بردند قطعا در مدیریت هزینه و زمان عملکرد بهتری داشتند.

پس هنگامی که تصمیم به بازسازی فضای خود می کنید بهتر است که یک بار به صورت اصولی و درست انجام گیرد تا مدت طولانی تری برای شما ماندگار بماند.

بیش از 10 سال کنار شما!

درباره چیدابست

شرکت بازسازی  و دکوراسیون داخلی چیدابست با گذشت بیش از 10 سال از فعالیت خود در زمینه معماری، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی، اجرا و بازسازی نما می تواند خدمات بسیار مفیدی به کارفرماهای محترم ارائه کند.

این شرکت با سرپرستی سرکار خانم مژده روشن با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد معماری و با بهره گیری از نیروهای جوان و خلاق و همچنین در نظر گرفتن نیاز و بودجه ی مالی کارفرما و با توجه به ضوابط نظام مهندسی موفق به اجرای بیش از 50 پروژه عالی در سطح کشور شده است.

گروه معماری و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی چیدابست با شناسایی دقیق مشکلات هر پروژه، آن را با دقت بررسی کرده و به کمک متخصصان خود، در رفع مشکلات و بهتر کردن شرایط، می کوشد.

یکی از مزایای شرکت معماری چیدابست صرفه جویی در زمان ، کاهش هزینه ، نظارت و اجرای دقیق است که ما آن را برای شما کارفرمایان عزیز به ارمغان می آوریم .

مژده روشن

از مدیرعامل..

چیدابست، با سرپرستی سرکار خانم مژده روشن با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد معماری و با بهره گیری از نیروهای جوان و خلاق و همچنین در نظر گرفتن نیاز و بودجه ی مالی کارفرما و با توجه به ضوابط نظام مهندسی موفق به اجرای بیش از 50 پروژه عالی در سطح کشور شده است.
گروه معماری و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی چیدابست با شناسایی دقیق مشکلات هر پروژه، آن را با دقت بررسی کرده و به کمک متخصصان خود، در رفع مشکلات و بهتر کردن شرایط، می کوشد.

مژده روشن | CEO

10% تخفیف

فقط تا ۲۹ روز دیگر!

مشاوره، بازدید رایگان از پروژه بازسازی شما و ۱۰ درصد تخفیف، درصورت ثبت درخواست حداکثر تا پایان ۲۹ روز آینده