درباره چیدابست | Chidabest

طراحی دکوراسیون تخصص ماست مهارت ماست ازآن شماست

+56 پروژه فعلی

+۱۰ سال سابقه

+۲۰ پروژه شرکتی

+90% جذب رضایت

ارزش‌های چیدابست

شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی چیدابست با پایبندی به ارزش‌های خود، ضمن داشتن سابقه‌ی حرفه‌ای و کسب رضایت مشتریان عزیز توانسته است جایگاه ویژه‌ای در صنعت بازسازی ساختمان پیدا کند و به یکی از نام‌های معتبر در این صنعت تبدیل شود.

شرکت چیدابست اصول کار خود را بر پایه‌ی تعهد به کیفیت برتر، مشتری مداری، شفافیت و صداقت، نوآوری و خلاقیت و همچنین حفظ اصول زیست محیطی بنا کرده است.

تنها دلیل تلاش بی‌دریغ ما،

به دست آوردن اعتماد شماست.

بیش از 10 سال تلاش کرده‌ایم و در این سال‌ها، تنها یک چیز برایمان اهمیت داشته: جلب اعتماد و رضایت شما.

یکبار برای همیشه!

طراحی درست و اصولی

برای اینکه یک پروژه به نتیجه‌ی موفق برسد باید به تحلیل نیازها، برنامه‌ریزی دقیق و اصولی و جزئیات پروژه به‌طور کامل پرداخته شود. بازسازی ساختمان به دلیل پیچیدگی‌های فراوانی که دارد، نیازمند دانش و تجربه‌ی حرفه‌ای است. اگر قصد بازسازی ساختمان خود را دارید فقط با یکبار انتخاب درست و اصولی می‌توانید از مزایای طراحی حرفه‌ای، تضمین استفاده از مواد باکیفیت، مدیریت پروژه و زمان‌بندی دقیق، صرفه‌جویی در هزینه‌ها، ضمانت از رعایت استانداردها و آسودگی خاطر از تطبیق با نیازهای خود را دریافت کنید.

باتوجه به مزایای فوق سپردن بازسازی ساختمان خود به چیدابست، نه تنها کیفیت و کارایی پروژه را افزایش می‌دهد بلکه هزینه‌ها و زمان را بهینه سازی می‌کند. این تصمیم هوشمندانه می‌تواند نتیجه‌ای مطمئن و رضایت‌بخشی برای صاحبان ساختمان‌ها به ارمغان بیاورد.

درخواست خدمات دارید؟

بیش از 10 سال کنار شما!

درباره چیدابست

شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی چیدابست، با سرپرستی سرکار خانم مژده روشن با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد معماری با بیش از ۱۰ سال فعالیت حرفه‌ای و با بهره‌گیری از متخصصین درجه یک در زمینه‌های مختلف معماری، طراحی داخلی، مدیریت و اجرای پروژه همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به مشتریان محترم است.

شرکت چیدابست با افتخار پروژه‌های متعددی را با موفقیت به انجام رسانده است. تمامی پروژه‌های ما با بالاترین سطح استانداردهای کیفی و مطابق با نیازهای مشتریان اجرا شده‌اند. نمونه‌های موفق پروژه‌های ما نشان‌دهنده‌ی توانمندی و تجربه‌ی بالای تیم چیدابست است.

چیدابست با تیمی از متخصصان و مهندسان توانمند، خلاق و جوان، با تحلیل دقیق نیازها و خواسته‌های مشتریان، راهکارهایی خلاقانه و عملی برای بهبود فضاهای مورد نظر ارائه می‌دهند.

بخشی از مزایای شرکت چیدابست تضمین کیفیت و پایداری، قیمت‌ گذاری منصفانه، زمان بندی دقیق و پایبندی به تعهد، طراحی خلاقانه و همچنین پشتیبانی پس از اجرای پروژه می‌باشد.

مژده روشن

از مدیرعامل..

چیدابست، با سرپرستی سرکار خانم مژده روشن با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد معماری و با بهره گیری از نیروهای جوان و خلاق و همچنین در نظر گرفتن نیاز و بودجه ی مالی کارفرما و با توجه به ضوابط نظام مهندسی موفق به اجرای بیش از 50 پروژه عالی در سطح کشور شده است.
گروه معماری و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی چیدابست با شناسایی دقیق مشکلات هر پروژه، آن را با دقت بررسی کرده و به کمک متخصصان خود، در رفع مشکلات و بهتر کردن شرایط، می کوشد.

مژده روشن | CEO

اینستاگرام

مشاوره نیاز داری؟ باما تماس بگیر

برآورد قیمت و ثبت درخواست

10% تخفیف

فقط تا ۲۹ روز دیگر!

مشاوره، بازدید رایگان از پروژه بازسازی شما و ۱۰ درصد تخفیف، درصورت ثبت درخواست حداکثر تا پایان ۲۹ روز آینده